„Środa z funduszami na projekty badawcze i innowacyjne” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
„Środa z funduszami na projekty badawcze i innowacyjne”

13 stycznia 2016 r. zapraszamy do udziału w kolejnym, bezpłatnym spotkaniu z cyklu ?Środa z Funduszami", wprowadzającym do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014?2020.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców.

Jest to spotkanie wprowadzające do zagadnień Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, skierowane przede wszystkim do osób, które nie mają doświadczenia w korzystaniu ze wsparcia Unii Europejskiej. Przedstawione zostaną na nich ogólne informacje na temat planowanego wsparcia na projekty badawcze i innowacyjne, w tym informacje o:

• Regionalnej Strategii Innowacji dla Wielkopolski na lata 2015-2020,
  • Wielkopolskim Regionalnym Programie Operacyjnym na lata 2014-2020,
  • Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój 2014-2020,
  • Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się 13 stycznia 2016 r. (środa), godz. od 10.00 do 12.45 w sali wykładowej Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Budowlanych 5.

Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie bądź poprzez przesłanie maila z deklaracją uczestnictwa w spotkaniu.

Zgłoszenia można wysyłać na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź telefonicznie pod numerem 62 595 69 47, 62 766 40 22

Liczba miejsc na spotkania jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

PROGRAM SPOTKANIA

PIFE-logoRGB PIFE-logoRGB

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności oraz przez budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności „Środa z funduszami na projekty badawcze i innowacyjne”