Kobiety Roku 2015 - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Kobiety Roku 2015

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie ogłasza drugą edycję Plebiscytu pn. ?Kobiety Roku?. Kandydatki można zgłaszać w pięciu kategoriach: Polityk/Samorządowiec, Działacz Społeczny/Kulturalny, Sportowiec, Pedagog, Kobieta Biznesu.

Zgłoszenia przyjmuje UMiG w Kępnie w terminie od 15 do 25 lutego 2016 r.

Szczegóły Plebiscytu dostępne są w Regulaminie, do którego załącznikiem jest kupon, na którym można zgłaszać kandydatury.

Laureatki w wymienionych powyżej kategoriach wybierze Kapituła Plebiscytu. Natomiast internauci spośród wszystkich zgłoszonych kandydatek wybiorą „Kobietę Roku 2015”.  Głosować będzie można na profilu „Dzień dobry w Kępnie” serwisu Facebook w terminie od 27 lutego do 3 marca 2016 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 8 marca 2016 r.

KUPON

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Kobiety Roku 2015