Zimowe marzenia - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zimowe marzenia

Dnia 17 lutego 2016 r. w Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kępnie odbyło się wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej ?Zima o jakiej marzysz?. W konkursie plastycznym, adresowanym do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, udział wzięło 65 dzieci.

Jury w składzie  Janina  Gorzendowska,  Aleksandra  Jokiel,  Barbara   Stryjakiewicz  i Marian Lorenz oceniło i nagrodziło, w trzech kategoriach wiekowych, 34 prace. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Wystawę można oglądać do 3 marca w godzinach otwarcia biblioteki.

zimowe_marzenia zimowe_marzenia

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zimowe marzenia