Burmistrz Miasta i Gminy Kępno informuje - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Burmistrz Miasta i Gminy Kępno informuje

Od dnia 1 marca 2016 roku odpady komunalne będą odbierane tylko w atestowanych i specjalnie oznakowanych pojemnikach.

Wyjątkowo w gęstej zabudowie szeregowej, gdzie ze względów technicznych występują trudności w lokalizacji pojemników do selektywnej zbiórki odpadów, dopuszczone będzie  stosowanie odpowiednich worków foliowych pod warunkiem opatrzenia ich specjalnym kodem paskowym.

Można nadal korzystać z własnych pojemników wykonanych z tworzywa sztucznego – trzeba je jednak udostępnić firmie wywozowej, która oznakuje je tak, by można było określić z której nieruchomości pochodzą.

Pojemniki do gromadzenia odpadów, worki oraz kody kreskowe można bezpłatnie  odbierać w Firmie PPUH „PETER”, ul. Wrocławska 61 w godzinach 7.00 – 16.00 tel. 62 78 248 35

Wszelkie uwagi na temat funkcjonowania systemu odbierania odpadów należy kierować do siedziby Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie, ul. Ratuszowa 1 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Reklamacje i zgłoszenia w sprawie nieodebrania odpadów prosimy kierować nie później niż do godziny 12:00 następnego dnia roboczego po wystąpieniu zdarzenia.

Zastępca Burmistrza

/-/ Artur Kosakiewicz

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Burmistrz Miasta i Gminy Kępno informuje