Dzieje Ziemi Kępińskiej - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Dzieje Ziemi Kępińskiej

16 marca 2016 r. o godz. 12.00 we wszystkich gimnazjach na terenie powiatu kępińskiego zostaną przeprowadzone eliminacje XX konkursu historycznego ?Dzieje Ziemi Kępińskiej?.

Do eliminacji zgłosiło się 128 uczniów z jedenastu szkół gimnazjalnych. Konkurs realizowany jest w ramach zadań dofinansowanych z budżetu Gminy Kępno w ramach otwartego konkursu ofert.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Dzieje Ziemi Kępińskiej