Głosujmy na OLSZOWĘ – wygrajmy siłownię! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Głosujmy na OLSZOWĘ – wygrajmy siłownię!

Z przyjemnością informujemy, że zgłoszona przez Gminę Kępno lokalizacja siłowni na świeżym powietrzu zakwalifikowała się do etapu GŁOSOWANIA konkursu pn. ?Nestlé porusza Polskę?.

Zgłoszona przez naszą gminę lokalizacja mieści się w OLSZOWIE, ul. Kryształowa 3.

W każdym województwie powstanie jedna siłownia w lokalizacji, która uzyska najwięcej głosów.

Gorąco zachęcamy Państwa do głosowania na naszą lokalizację!

Prosimy również o rozpropagowanie tej informacji wśród swoich bliskich i znajomych.

To od nas zależy czy w OLSZOWIE powstanie siłownia zewnętrzna.

Wspólnie powalczmy o nagrodę!

Jak głosować?
Wejdź na stronę www.nestleporusza.pl i zagłosuj na OLSZOWĘ!

Każdego dnia z użyciem jednego adresu mailowego można oddać jeden głos na jedną lokalizację.

Zachęcamy wszystkich do codziennego głosowania!

Głosowanie trwa od 5 kwietnia do 30 czerwca 2016 r.

1nestle 1nestle
nestle-logo nestle-logo

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Głosujmy na OLSZOWĘ – wygrajmy siłownię!