Festiwal i konkurs gitary klasycznej - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Festiwal i konkurs gitary klasycznej

W dniach 12 - 13 maja 2016 r. w Kępnie odbędzie się IV Kępiński Festiwal Gitarowy oraz XIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. Aleksandra Tansmana.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół muzycznych I st. Odbywa się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły kameralne. Do Kępna przyjadą uczestnicy z wielu regionów Polski. Konkursowiczów oceniać będzie jury pod przewodnictwem prof. Piotra Zaleskiego. Organizatorem konkursu jest Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. A. Tansmana. Przedsięwzięcie dofinansowano z budżetu Gminy Kępno.

Szk_Muz_plaka_konkurs_gitarowy_2016 Szk_Muz_plaka_konkurs_gitarowy_2016

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Festiwal i konkurs gitary klasycznej