PODWÓRKO NIVEA - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
PODWÓRKO NIVEA

Gmina Kępno bierze udział w konkursach: ?Podwórko Nivea?, w ramach którego powstają place zabaw oraz w konkursie ?Nestlé porusza Polskę?, w ramach którego powstają siłownie zewnętrzne.

Chcielibyśmy aby plac zabaw w ramach „Podwórka Nivea” powstał przy ul. Szpitalnej w Kępnie, na terenie tzw. małego parku. Natomiast siłownia zewnętrzna w ramach „Nestle porusza Polskę” ma powstać w Olszowie przy ul. Kryształowej.

Oba konkursy odbywają się poprzez głosowanie elektroniczne. Po rejestracji w serwisie każdego dnia z użyciem jednego adresu mailowego można oddać jeden głos na naszą lokalizację. Zachęcamy do codziennego oddania głosu na Kępno i Olszowę.

Jak głosować?

W trakcie trwania akcji można oddać jeden głos dziennie przez stronę lub aplikację mobilną.

Podwórko Nivea na stronie: www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016 i zagłosuj na KĘPNO

Głosowanie trwa w dwóch turach do 1.06 i od 2.06 do 30.06. W każdej turze wybranych zostanie po 20 zwycięskich lokalizacji.

Nestlé porusza Polskę: www.nestleporusza.pl i zagłosuj na OLSZOWĘ! Głosowanie trwa do  6 lipca 2016 r.

Zachęcamy wszystkich do codziennego głosowania!

Plakat_NIVEA Plakat_NIVEA

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności PODWÓRKO NIVEA