Bezpłatne badania profilaktyczne dla Mieszkańców - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Bezpłatne badania profilaktyczne dla Mieszkańców

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy k/Klisza w ramach programu profilaktycznego schorzeń układu oddechowego zapraszają na bezpłatne badania dla Mieszkańców Gminy Kępno finansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Badania rentgenowskie oraz spirometryczne dla osób powyżej 18 roku życia  wykonywane będą w dniu 2 czerwca 2016 r. (czerwca) w godzinach 11:00 – 16:00 na terenie Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Walki Młodych 9.

• badania RTG wykonywane będą cyfrowym aparatem rentgenowskim nowej generacji w ambulansie przy Hali KOSiR
  • badania spirometryczne wykonywane będą w Hali

Zapisy na badania przyjmuje:

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, ul. Ratuszowa 1, pok. 3.14, telefon: 62-78-25-841

Mieszkańców prosimy o zgłaszanie się na badania z dowodem osobistym.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!!!

Plakat_-_badania_czerwiec_20161 Plakat_-_badania_czerwiec_20161

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Bezpłatne badania profilaktyczne dla Mieszkańców