VI Braliński Cross Rowerowy – zapraszamy - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
VI Braliński Cross Rowerowy – zapraszamy

27 maja 2016 r. odbędzie się 6. edycja Bralińskiego Crossu Rowerowego im. Jana Lissowskiego. Do startu w tej rowerowej imprezie adresowanej do dzieci i młodzieży zaprasza organizator ? Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Bralińskiej.

Uczestnicy wyścigu rywalizować będą o Puchar Wójta Gminy Bralin, a impreza przeprowadzona będzie na terenie parkingu przy kościele Na Pólku pod Bralinem. Organizatorzy przygotowali 10 kategorii wiekowych – od przedszkolaka do gimnazjalisty. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci pucharów i dyplomów, a wszyscy startujący w bralińskim wyścigu otrzymają pakiet startowy, posiłek regeneracyjny, owoce i słodkości.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są mailowo i telefonicznie, a także na miejscu, w biurze zawodów w dniu wyścigu. Szczegóły zainteresowani znajdą na stronie stowarzyszenia www.przyjaciele.bralin.pl

Karta zgłoszenia

plakat_cross_20161 plakat_cross_20161

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności VI Braliński Cross Rowerowy – zapraszamy