Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

W roku 2016 po raz ósmy, w terminie od 26 maja do 1 czerwca br., organizowany jest Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich. W przedsięwzięcie włączyła się Gmina Kępno. Dzięki temu odbędą się turnieje oraz Test Coopera. Głównym celem imprez jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby naszych obywateli, szczególnie tych, którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.

Kalendarz do pobrania

Druk zgłoszenia do pobrania

Sprawozdania do pobrania :

- sprawozdanie STMiG

- sprawozdanie Cooper

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich