Kolejne bezpłatne badania profilaktyczne dla Mieszkańców Gminy - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Kolejne bezpłatne badania profilaktyczne dla Mieszkańców Gminy

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów z Poznania zapraszają na bezpłatne badania profilaktyczne dla Mieszkańców Gminy Kępno od 50 roku życia.

Badania będą dotyczyć: profilaktyk  i wczesnego wykrywania nowotworów złośliwych dolnego przewodu pokarmowego (rak jelita grubego) oraz profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób układu moczowo – płciowego mężczyzn (prostata).

W dniu 10 czerwca 2016 r. o godz. 11:50 w Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Walki Młodych 9 przeprowadzone zostanie SPOTKANIE EDUKACYJNE.

Podczas spotkania, zainteresowanym uczestnikom zostaną rozdane specjalne probówki do przygotowania materiału do badań.

W dniu 22 czerwca 2016 r. w godz. 9:00 - 13:00 w Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Walki Młodych 9 przeprowadzone zostaną BADANIA KRWI dla mężczyzn oraz ODBIÓR KAŁÓWEK.

Na wszystkie badania należy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Wyniki zostaną wysłane za pośrednictwem poczty na wskazany przez pacjenta adres.

Zapisy na badania przyjmuje:

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, ul. Ratuszowa 1, pok. 3.14, telefon: 62-78-25-841.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!!!

Województwa Wielkopolskiego

Badania_PSA_plakat_2016 Badania_PSA_plakat_2016

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Kolejne bezpłatne badania profilaktyczne dla Mieszkańców Gminy