Inicjatywa JEREMIE – środki zwrotne na założenie i rozwój własnej firmy - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Inicjatywa JEREMIE – środki zwrotne na założenie i rozwój własnej firmy

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu oraz Bank Gospodarstwa Krajowego, jako Menadżer Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Wielkopolskiego zapraszają osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą i przedsiębiorców, do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dotyczącym wykorzystania środków zwrotnych.

Spotkanie odbędzie się:

• 07 czerwca 2016 r. (wtorek), godz. 9.45-13.00
  • Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Budowlanych 5

W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o telefonicznym powiadomieniu lub zgłoszeniu chęci uczestnictwa na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Szczegółowe informacje:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

ul. Rumińskiego 2, 62-800 Kalisz

tel. 62 595 69 47, 62 766 40 22

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

www.wrpo.wielkopolskie.pl

Pliki do pobrania:

PIFE-logoRGB PIFE-logoRGB

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności oraz przez budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Inicjatywa JEREMIE – środki zwrotne na założenie i rozwój własnej firmy