Żyj sportowo, kolorowo - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Żyj sportowo, kolorowo

W ubiegłą niedzielę, 12 czerwca, przy wspaniałej pogodzie, w znakomitej atmosferze odbył się festyn sportowo-rekreacyjny na boisku LZS Świba. Organizatorem festynu było Stowarzyszenie Razem dla Świby. W przygotowania włączyła się również Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne przy Szkole Podstawowej w Świbie oraz strażacy z OSP Świba. Festyn odbył się w ramach projektu pn. ?Żyj sportowo, kolorowo?, dofinansowanego z budżetu Gminy Kępno, w ramach otwartego konkursu ofert.

Festyn cieszył się ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Świby, ale również ościennych miejscowości. Szacunkowo w imprezie wzięło udział około dwieście osób. Zarówno dzieci jak i dorośli z wielką ochotą korzystali z przygotowanych atrakcji, wśród których znalazły się: ścianka wspinaczkowa, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, przejażdżki konne, porady dietetyka, ćwiczenia na sprzęcie z siłowni. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla najmłodszych.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy a przede wszystkim pokazy przygotowane przez Adriana Duszaka –freestyle football, grupę Street Workout Kępno, grupę kolarską z Wieruszowa.

Najlepszym potwierdzeniem udanej zabawy jest radość najmłodszych uczestników, której podczas festynu nie brakowało. Organizatorzy dziękują wszystkim za pomoc w organizacji a także za udział w festynie.

PICT0642 PICT0642

PICT0652 PICT0652 PICT0655 PICT0655 PICT0671 PICT0671 PICT0677 PICT0677 PICT0684 PICT0684 PICT0687 PICT0687 PICT0723 PICT0723 PICT0732 PICT0732 PICT0741 PICT0741 PICT0742 PICT0742

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Żyj sportowo, kolorowo