Zapraszamy na Międzynarodowe Zawody - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zapraszamy na Międzynarodowe Zawody

Zapraszamy na Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody Silesia Equestrian, które odbędą się w Jakubowicach w dniach 14-24 lipca! Wstęp bezpłatny

Pierwszy weekend - Silesia Folk ? 15-17.07

Główne punkty programu to nie tylko skoki przez przeszkody. To także przepyszny Festiwal Piwa, stoiska z Twórczością Regionalną i bardzo bogata strefa atrakcji. Jedną z mocniejszych może być ujeżdżanie Byka Rodeo – nie obędzie się bez nagród! Na arenie głównej królować jednak będą konie.

Niesamowity pokaz zapowiada się na sobotni wieczór – około godz. 19:00 pojawi się tam prawdziwy Zaklinacz Koni – Paweł Jachymek. W niedziele nie może Was zabraknąć na trybunach podczas konkursu Grand Prix. Na starcie stawią się najlepsi jeźdźcy z całego świata.

Rozpoczęcie planujemy ok. godz 16:00.

Specjalnie na czas Silesia Equestrian otwiera się w Jakubowicach plaża- jej wielki start to piątek 15.07 – plażowanie oraz koncert Szanty w Dolinie Widawy o godz. 20:30.

1tydz 1tydz

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zapraszamy na Międzynarodowe Zawody