Środa z funduszami - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Środa z funduszami

Środa z funduszami na projekty związane z rozwojem e-administracji i cyfryzacji.

3 sierpnia 2016 roku zapraszamy do udziału w kolejnym, bezpłatnym spotkaniu z cyklu ?Środa z Funduszami", wprowadzającym do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014?2020.

Jest to spotkanie wprowadzające do zagadnień Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, skierowane przede wszystkim do osób, które nie mają doświadczenia w korzystaniu ze wsparcia Unii Europejskiej. Przedstawione zostaną na nich ogólne informacje na temat planowanego wsparcia projektów realizowanych przez instytucje kultury, w tym informacje o:

• Wielkopolskim Regionalnym Programie Operacyjnym na lata 2014-2020,
  • Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa 2014-2020.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli samorządów, przedsiębiorców, pracowników organizacji pozarządowych oraz pozostałe osoby zainteresowane rozwojem e-usług.

Spotkanie odbędzie się 3 sierpnia 2016 r. (środa), godz. od 10.00 do 12.35 w sali wykładowej Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Budowlanych 5.

Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie bądź poprzez przesłanie maila z deklaracją uczestnictwa w spotkaniu.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź telefonicznie pod numerem 62 595 69 47 lub 62 766 40 22.

Liczba miejsc na spotkania jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Pliki do pobrania:

PIFE-logoRGB PIFE-logoRGB

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności oraz przez budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Środa z funduszami