Kępiński Budżet Obywatelski 2017 - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Kępiński Budżet Obywatelski 2017

Trwa weryfikacja zadań zgłoszonych przez mieszkańców Gminy do tegorocznego Kępińskiego Budżetu Obywatelskiego. Do Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie wpłynęły łącznie 24 projekty.

W dniach 14 lipca i 22 lipca 2016 r. odbyły się pierwsze posiedzenia komisji weryfikującej projekty zgłoszone do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Prace komisji zakończą się do dnia 11 sierpnia, wtedy też będziemy mogli poznać te projekty, które zostaną poddane głosowaniu mieszkańców Gminy.

Każdy pełnoletni mieszkaniec ma do dyspozycji jeden głos, więc wybór nie będzie łatwy. Realizowane będą te projekty, które uzyskają w jawnym głosowaniu największą liczbę głosów (jednak nie mniej niż 100), aż do wyczerpania się puli przeznaczonej na budżet obywatelski w wysokości 200 tys. zł na miasto i 100 tys. zł na tereny wiejskie Gminy Kępno.

Głosowanie potrwa do 20 września 2016 r.

Kpiski_Budet_Obywatelski_2017 Kpiski_Budet_Obywatelski_2017

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Kępiński Budżet Obywatelski 2017