Kreatywne wakacje w bibliotece - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Kreatywne wakacje w bibliotece

   W Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kępnie wakacje letnie osiągnęły półmetek. Oddział dla Dzieci i Młodzieży wyszedł z bogatą ofertą zajęć. Dzięki dużej frekwencji udało się je zrealizować zgodnie z przygotowanym wcześniej planem.

   Zajęcia odbywały się we wszystkie poniedziałki, środy i piątki lipca. Charakter zajęć był różnorodny.

Wspólne malowanie plakatu pt. ” Wakacyjna przygoda” pozwoliło na lepsze poznanie i zintegrowanie się dzieci uczęszczających na zajęcia.

   Środowe spotkania to cykliczne zajęcia, których głównym tematem był recykling. Tutaj dzieci mogły uwolnić swoją wyobraźnię. Do tego celu użyto rolek po papierze toaletowym, puszek, słoiczków, plastikowych butelek, kubeczków po jogurtach itp. Z wymienionych artykułów zrobiono lampiony ogrodowe, organizery na biurko, śmieszne ludziki i zwierzątka, dekoracje okienne itp.

   Piątkowe przedpołudnia w bibliotece miały szczególny charakter. Po uprzednim przeczytaniu wybranej bajki, dzieci samodzielnie wykonywały pacynki według własnego pomysłu, po czym osobiście brały udział w przedstawieniu kukiełkowym. Ich kreatywność nie miała granic.

   Wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia zaplanowanych zajęć zapewniła biblioteka, a uczestnicy wykonane własnoręcznie prace mogli zabrać do domu. Oprócz tego biblioteka przeprowadziła kilka spotkań z dziećmi przedszkolnymi, podczas których czytano bajki.

   Zapraszamy na cykl sierpniowych zajęć!

zajecia_letnie_w_bibliotece zajecia_letnie_w_bibliotece
zajecia_letnie_w_bibliotece1 zajecia_letnie_w_bibliotece1 zajecia_letnie_w_bibliotece2 zajecia_letnie_w_bibliotece2 zajecia_letnie_w_bibliotece3 zajecia_letnie_w_bibliotece3 zajecia_letnie_w_bibliotece4 zajecia_letnie_w_bibliotece4 zajecia_letnie_w_bibliotece5 zajecia_letnie_w_bibliotece5 zajecia_letnie_w_bibliotece6 zajecia_letnie_w_bibliotece6 zajecia_letnie_w_bibliotece7 zajecia_letnie_w_bibliotece7 zajecia_letnie_w_bibliotece8 zajecia_letnie_w_bibliotece8 zajecia_letnie_w_bibliotece9 zajecia_letnie_w_bibliotece9 zajecia_letnie_w_bibliotece10 zajecia_letnie_w_bibliotece10


 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Kreatywne wakacje w bibliotece

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016