Zapraszamy na spotkanie w ramach konsultacji społecznych - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zapraszamy na spotkanie w ramach konsultacji społecznych

Dyrektor Samorządowej Biblioteki Publicznej w Kępnie im. Marii z Fredrów hr. Szembekowej zaprasza w dniu 8 sierpnia 2016 r. o godz. 18.00  na spotkanie w ramach konsultacji społecznych dotyczących przeprowadzenia prac budowlanych w budynku Biblioteki przy ul. Kościuszki 7.

Celem przedsięwzięcia jest dostosowanie bazy infrastrukturalnej biblioteki publicznej w Kępnie  do zmieniających się potrzeb i standardów.

Od osób uczestniczących w spotkaniu oczekujemy zaangażowania w ocenę istniejącej infrastruktury biblioteki oraz zgłaszania uwag i opinii o planowanych pracach budowlanych.

Na spotkaniu zostaną przybliżone problemy związane z realizacją zamierzenia.

Spotkanie rozpocznie się przedstawieniem planowanej inwestycji przez przedstawiciela Gminy Kępno, po czym nastąpi dyskusja koncentrująca się na poniższych zagadnieniach:

1. Czy  istniejący budynek Biblioteki spełnia oczekiwania  oraz standardy nowoczesnej biblioteki?

2. W jaki sposób można zaplanować pomieszczenia w budynku, aby odpowiadały oczekiwaniom użytkowników?

3. Jakie nowe formy działalności placówki podniosłyby atrakcyjność usług bibliotecznych?

Zdanie każdego z Państwa jest dla nas ważne i pomoce!

ZAPRASZAMY_NA_SPOTKANIE_W_RAMACH_KONSULTACJI_SPOECZNYCH ZAPRASZAMY_NA_SPOTKANIE_W_RAMACH_KONSULTACJI_SPOECZNYCH

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zapraszamy na spotkanie w ramach konsultacji społecznych