Plażowe emocje sportowe - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Plażowe emocje sportowe

14 sierpnia 2016 r. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Mikorzynie  odbył się Turniej Piłki Plażowej zorganizowany przez Stowarzyszenie Społeczne im. Mikory i finansowany ze środków Gminy Kępno

W turnieju plażowej piłki siatkowej udział wzięło 8 drużyn dwuosobowych, m.in. z Mikorzyna, Kępna, Sokolnik i Namysłowa.

Najlepszy okazał się duet z Namysłowa  – Łukasz Klepacki i Kazimierz Kostera, drugie miejsce zajęła drużyna z Sokolnik w składzie Adam Pietrakowski i Dawid Strzelczyk, natomiast trzecie miejsce zajął duet z Mikorzyna w składzie Bartosz Parzybót i Przemek Nikodem.

Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, pamiątkowe puchary, dyplomy i medale, które wręczył wiceprezes Stowarzyszenia Włodzimierz Kemski oraz kierownik Ośrodka Ewa Pachołek. Pozostałe miejsca również były nagradzane drobnymi  nagrodami.

Trzeba przyznać, że grający w turnieju zawodnicy zostawili na boisku dużo zdrowia,  wykazując pełne zaangażowanie i wolę walki. Nie od dziś wiadomo bowiem, że piłka plażowa jest bardzo intensywną formą ruchu. Przyjemnie było patrzyć na wzajemny szacunek i sportową postawę.

Pogoda w tym dniu dopisała, a zebrani mieszkańcy kibicowali siatkarzom i zagrzewali do walki o pierwsze miejsce.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Plażowe emocje sportowe