I N F O R M A C J A - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
I N F O R M A C J A

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie informuje, iż w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów  i urządzeń użyteczności publicznej (Dz.U. z 2016 r., poz. 744); samorząd gminny jest zobowiązany do zmiany nazw następujących ulic: Gwardii Ludowej, Janka Krasickiego, Manifestu Lipcowego, Hanki Sawickiej, PKWN, PPR,  Walki Młodych.

Mieszkańcy Miasta i Gminy Kępno mogą zgłaszać swoje propozycje, opinie i wnioski dotyczące  zmiany nazewnictwa w terminie do 30 września 2016 roku pisemnie na adres:  Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, ul. Ratuszowa 1, 63-600 Kępno, lub na adres mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności I N F O R M A C J A