KOMUNIKAT! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
KOMUNIKAT!

OD DNIA 5 WRZEŚNIA 2016 ROKU URZĄD MIASTA I GMINY W KĘPNIE ROZPOCZNIE KONTROLE SEGREGACJI ODPADÓW NA TERENIE MIASTA I GMINY KĘPNO. POJEMNIKI, W KTÓRYCH ODPADY
NIE BĘDĄ POSEGREGOWANE ZGODNIE Z ZASADAMI OBOWIĄZUJACYMI NA TERENIE GMINY KĘPNO, NIE ZOSTANĄ ODEBRANE. PODCZAS KONTROLI, W PRZYPADKU BŁĘDNEJ SEGREGACJI, NA POJEMNIK ZOSTANIE NAKLEJONA INFORMACJA.

MAJĄC POWYŻSZE NA UWADZE, PRZYPOMINAMY O ZASADACH PRAWIDŁOWEJ SEGREGACJI ODPADÓW, OBOWIĄZUJACYCH NA TERENIE GMINY KĘPNO:

Segregacja_odpadw Segregacja_odpadw

PROSIMY O PRAWIDŁOWĄ SEGREGACJĘ ODPADÓW !

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności KOMUNIKAT!