Inauguracja „Lekkoatletycznych Czwartków” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Inauguracja „Lekkoatletycznych Czwartków”

Już w najbliższy czwartek, 15 września o godzinie 9.30 na stadionie lekkoatletycznym w Kępnie  odbędą się zawody inaugurujące sezon 2016/2017 zawodów pn. „Czwartki Lekkoatletyczne”.

Kolejną, trzecią  już edycję tych zawodów organizuje Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Ich celem jest zaktywizowanie młodych mieszkańców Gminy Kępno do uprawiania sportu, a  w szczególności właśnie lekkoatletyki.

W zawodach mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych Gminy Kępno zgodnie z regulaminem zawodów.

czwartki_2.jpg_baner czwartki_2.jpg_baner

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Inauguracja „Lekkoatletycznych Czwartków”