Warsztaty strategiczne - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Warsztaty strategiczne

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno zaprasza mieszkańców do udziału w warsztatach strategicznych.

W związku z rozpoczęciem prac związanych z opracowaniem Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Kępno na lata 2016-2026 Burmistrz Miasta i Gminy Kępno zaprasza mieszkańców do udziału w warsztacie strategicznym, który odbędzie się w dniu 20 września 2016 r. w godz. 15:00-17:30 w Kępińskim Ośrodku Kultury na ul. Broniewskiego 5.

Tematyka warsztatu obejmie-wprowadzenie do strategii i prezentację wyników badań obszaru Miasta i Gminy Kępno, a także dyskusję ukierunkowaną na wypracowanie elementów analizy SWOT i celów strategicznych rozwoju gminy.

Prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach pod nr telefonu 62 7825 841 lub mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

logo_z_hasem logo_z_hasem

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Warsztaty strategiczne