Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zaprasza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu Województwa Wielkopolskiego do udziału w nowej formule Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski”.

W ramach inicjatywy nagradzane będą przedsiębiorstwa za wdrożone do oferty firmy  innowacyjne rozwiązania: produkty lub usługi w sześciu kategoriach, zgodnie z funkcjonującymi sześcioma inteligentnymi specjalizacjami dla Wielkopolski:

1. Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów
  1. Wnętrza przyszłości
  1. Przemysł jutra
  1. Wyspecjalizowane procesy logistyczne
  1. Rozwój oparty na ICT
  1. Nowoczesne technologie medyczne

Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 120 000,00 PLN oraz pakiety promocyjne o łącznej wartości 90 000,00 PLN. Dołącz do liderów innowacji w Wielkopolsce!

Nabór wniosków prowadzony jest do dnia 30 września 2016 r. do godziny 15:30.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem. Do dyspozycji pozostaje Biuro Organizatora znajdujące się w Departamencie Gospodarki: tel.: 61 626 62 40, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Organizatorem Konkursu jest Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Szczegóły Konkursu znajdują się na stronie internetowej pod adresem www.iw.org.pl

Pliki do pobrania:

Regulamin Konkursu

Wniosek

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego