Powstanie szkółki lekkoatletycznej przy KOSiR - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Powstanie szkółki lekkoatletycznej przy KOSiR

Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kępnie wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu uprawianiem lekkoatletyki przez dzieci z Gminy Kępno, powołuje  szkółkę lekkoatletyczną dla dzieci w wieku 9 - 12 lat.

Zapraszamy wszystkich chętnych uprawianiem tej dyscypliny sportu wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w Hali KOSiR w dn. 26.09.2016r. (poniedziałek) o godz. 18.00.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Powstanie szkółki lekkoatletycznej przy KOSiR