„Klasykiem” charytatywnie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
„Klasykiem” charytatywnie

W najbliższą niedzielę, 25 września, na kępińskim Rynku odbędzie się wystawa zabytkowych pojazdów. Tym razem miłośnicy „klasyków” będą wspierali akcję pomocy dla Przemka Słupianka. Podczas wystawy aut będzie również możliwość przejażdżki dowolnym autem, a środki finansowe w ten sposób uzyskane zasilą akcję pomocy dla Przemka.

Pojazdy, które przewiozą największą liczbę amatorów starych pojazdów, otrzymają puchary. Tego dnia nie zabraknie emocji również podczas charytatywnych licytacji. Specjalne fanty na licytację przygotował Burmistrz Miasta i Gminy Kępno.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności „Klasykiem” charytatywnie