Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Kępno - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Kępno

Prace nad Strategią Rozwoju Miasta i Gminy Kępno na lata 2016-2026.

Gmina Kępno przystąpiła do opracowania Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Kępno na lata 2016 – 2026. Ten dokument strategiczny wytyczy kierunki działań gminy na najbliższe lata, a także stanowić będzie formalną podstawę do wykazania spójności projektów, o których finansowanie będzie się ubiegać gmina, z  tymi kierunkami rozwoju.

W ramach części diagnostycznej dokonana została analiza lokalnych dokumentów strategicznych, publikacji, raportów, biuletynów, bazy danych GUS oraz informacji dostępnych na stronach internetowych lokalnych mediów i serwisów regionalnych. Zrealizowane zostało również badanie terenowe w formie wywiadów PAPI (z ang. Paper & Pen Personal Interview), które odbyły się w dniu 21 sierpnia 2016 r. i były przeprowadzone przez ankieterów na próbie 100 mieszkańców w centrum na rynku. Ponadto dniu 20 września 2016 r. w Kępińskim Ośrodki Kultury odbyły się warsztaty strategiczne z przedstawicielami społeczności lokalnej odnośnie kierunków rozwoju miasta i gminy na najbliższe lata.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi opracowania strategii oraz zgłaszanie wszelkich uwag na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Informacje o postępie prac nad Strategią Rozwoju Miasta i Gminy Kępno będą umieszczane na bieżąco na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie.

Materiały dotyczące opracowania strategii (do pobrania):

Podsumowanie warsztatów strategicznych

Harmonogram warsztatów

Prezentacja na warsztaty strategiczne

Wyniki badań ankietowych

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Kępno