Nominacja Burmistrza Miasta i Gminy Kępno - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Nominacja Burmistrza Miasta i Gminy Kępno

Burmistrz Piotr Psikus otrzymał nominację na członka Konwentu Europejskiej Wyższej Szkoły Biznesu w Poznaniu.

Nominację przekazał prof. zw. dr hab. Tadeusz Mendel. Jest to ciało kolegialne działające przy wyższej uczelni. Konwent stanowi łącznik uczelni z samorządami oraz przedsiębiorcami, którzy dzięki swojemu głosowi doradczemu mają wpływ na wybór kierunków kształcenia i strategii funkcjonowania uczelni.

nominacja_Burmistrz_Piotr_Psikus1 nominacja_Burmistrz_Piotr_Psikus1

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Nominacja Burmistrza Miasta i Gminy Kępno