Dzień Edukacji Narodowej - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2016 r. o godzinie 17.00 w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Program Dnia Edukacji Narodowej obejmuje m.in. wręczenie nagród Burmistrza dla nauczycieli i dyrektorów oraz występ w wykonaniu uczniów Gimnazjum w Krążkowach.

Atrakcją wieczoru będzie z pewnością koncert Janusza Radka, świetnego wokalisty, aktora teatralnych inscenizacji muzycznych. Janusz Radek wystąpi w kameralnym recitalu pod nazwą „Na Głos i Ręce” z akompaniamentem Tomasza Filipczaka, pianisty i aranżera. Podczas koncertu usłyszeć będzie można najbardziej znane utwory wokalisty, począwszy od liryki krakowskiej, przez piosenki Czesława Niemena, własne kompozycje czy te napisane do wierszy Haliny Poświatowskiej.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Dzień Edukacji Narodowej