Fundusze Europejskie na start – spotkanie informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Fundusze Europejskie na start – spotkanie informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 24 października 2016 roku w godzinach od 12.30 do 15.45 w sali szkoleniowej Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości ul. Budowlanych 5, Ostrów Wielkopolski.

Do udziału zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Wykładowcy: specjaliści ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Kaliszu.

W celu udziału w spotkaniu prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numerami: 62 595 69 47 lub 62 766 40 22.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Pliki do pobrania:

Program spotkania

fundusze_europejskie fundusze_europejskie

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Fundusze Europejskie na start – spotkanie informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim