Konsultacje Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2017. - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konsultacje Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2017.

25 października 2016 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie odbyło się spotkanie z organizacjami pozarządowymi poświęcone konsultacjom Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2017.

   W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 5 organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta i Gminy Kępno.

   Podczas spotkania omówione zostały najważniejsze punkty Programu. Przedstawiciele organizacji, które uczestniczyły w spotkaniu nie zgłosiły żadnych uwag do Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2017.

   Organizacje zadeklarowały chęć złożenia ofert na realizację zadań publicznych w ramach Otwartego Konkursu Ofert  na 2017 rok. Podczas spotkania przypomniano organizacjom, że wciąż jeszcze można zgłosić uwagi i opinie o projekcie Programu do dnia 4 listopada 2016 r.  na adres: Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, ul. Ratuszowa 1, 63-600 Kępno lub mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . O zachowaniu powyższego terminu decyduje data wpłynięcia opinii do Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie. Opinie i uwagi organizacji złożone po terminie zakończenia konsultacji nie będą brane pod uwagę.

   Korzystając z okazji spotkania poinformowano organizacje o zamiarze zorganizowania szkolenia w listopadzie dla organizacji pozarządowych dotyczące wypełniania przez organizacje nowych druków ofert  i sprawozdań w zakresie realizowanych zadań. Szczegóły dotyczące szkolenia zostaną przekazane w terminie późniejszym.

 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Oddaj swój głos w sondzie

Którą z inwestycji w zakresie rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej uważają Państwo za ważną dla rozwoju sportu szkolnego w Gminie Kępno?

Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kępnie - 0.3%
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Kępnie - 92.5%
Budowa boiska wielofunkcyjnego, bieżni i skoczni w dal przy Zespole Szkół w Mikorzynie - 0.5%
Budowa boiska wielofunkcyjnego w Świbie - 0%
Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kępnie - 6.3%
Budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Świbie - 0.4%
Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Konsultacje Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2017.

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016