III Bieg Uliczny św. Marcina - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
III Bieg Uliczny św. Marcina

11 listopada 2016r. odbędzie się już III Bieg Uliczny św. Marcina w Kępnie.

Rozpoczęcie  zawodów o godz. 13.00, start do Biegu o godz. 13.30. Zawodnicy rywalizować będą na nowej trasie 10km  ulicami miasta z obiegnięciem Rynku.  Start i Meta  Biegu usytuowana będzie  jak w poprzednich latach przy Hali KOSiR w Kępnie przy ul. Walki Młodych 9. Każdy zawodnik, który ukończy Bieg otrzyma wyjątkowy odlewany medal z wizerunkiem patrona Biegu św. Marcina oraz okolicznościową koszulkę techniczną.   Do Biegu zgłosiło się już blisko 400 zawodników z całej Polski i z zagranicy. Rekordowa również liczba zawodników zgłosiła się z Gminy Kępno. Zapisy trwają.

Link do zapisów:

bieg_LISTOPAD_2016_1 bieg_LISTOPAD_2016_1 III_Kpiski_Bieg_uliczny_w_Marcina_medal III_Kpiski_Bieg_uliczny_w_Marcina_medal

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności III Bieg Uliczny św. Marcina