Czytanie nie musi być nudne - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Czytanie nie musi być nudne

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie bardzo lubi dzieci, dlatego panie starają się promować czytelnictwo w nietypowy, ale atrakcyjny sposób.

Do biblioteki na zajęcia najczęściej przychodzą przedszkolaki. Dzieci spotkały się  już z wróżkami, Panią Wiosną i misiem.  Tym razem do czytania książek namawiali piraci, którzy 26 października odwiedzili Szkołę Podstawową w Hanulinie. Piraci czytali dzieciom bajki, zadawali zagadki, a na koniec znaleźli skrzynię pełną skarbów.

Kolejne spotkania już w listopadzie. Najmłodsi dowiedzą się na nich, skąd się wzięły rogale świętomarcińskie.

piraciSBP piraciSBP
piraciSBP1 piraciSBP1 piraciSBP2 piraciSBP2 piraciSBP3 piraciSBP3 piraciSBP4 piraciSBP4 piraciSBP5 piraciSBP5 piraciSBP6 piraciSBP6 piraciSBP7 piraciSBP7

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Czytanie nie musi być nudne