Środa z funduszami dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Środa z funduszami dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej

9 listopada 2016 roku zapraszamy do udziału w kolejnym, bezpłatnym spotkaniu z cyklu „Środa z Funduszami", wprowadzającym do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014–2020.

Jest to spotkanie wprowadzające do zagadnień Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, skierowane przede wszystkim do osób, które nie mają doświadczenia w korzystaniu ze wsparcia Unii Europejskiej. Przedstawione zostaną na nich ogólne informacje na temat planowanego wsparcia dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach:

• Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020,
  • Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada 2016 r. (środa), godz. od 10.00 do 12.45 w sali wykładowej Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Budowlanych 5.

Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie bądź poprzez przesłanie maila z deklaracją uczestnictwa w spotkaniu.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź telefonicznie pod numerem 62 595 69 47 lub 62 766 40 22.

Liczba miejsc na spotkania jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Pliki do pobrania:

fundusze_europejskie fundusze_europejskie

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Środa z funduszami dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej