Uwaga! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Uwaga!

Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kępnie, organizator III Biegu Ulicznego św. Marcina informuje, że w dniu 11 listopada 2016r. w godz. 13.30 – 15.00 wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym w Kępnie.

Utrudnienia wystąpią na następujących ulicach:   Walki Młodych, Al. Marcinkowskiego, Broniewskiego, Wrocławska, Słoneczna, Wieniawskiego, Moniuszki, Nowowiejskiego,  Karłowicza, Chełmońskiego, Potworowskiego, Spółdzielcza,   Sikorskiego, Ks. Wawrzyniaka, Kościelna, Rynek,  ul. Szkolną, Staszica wybiegnięcie zawodników  na II pętlę tą samą trasą dalej po zakończeniu II pętli z Rynku ul. Warszawską, Lipową,  Al. Marcinkowskiego dalej Walki Młodych   powrót  na metę przy Hali  KOSiR.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji przy pomocy  Straży  Miejskiej oraz OSP będą w wyznaczonych miejscach (skrzyżowań dróg) kierowali ruchem ulicznym, tak aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom biegu jak i publiczności.

Poniżej mapa przedstawiająca ulice, które zostaną zamknięte na czas trwania Biegu.

Za utrudnienia przepraszamy, zapraszając jednocześnie do oglądania III Biegu Ulicznego  św. Marcina i dopingowania biegaczy podczas rywalizacji.

bieg_sw_Marcina_LISTOPAD_2016 bieg_sw_Marcina_LISTOPAD_2016

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Uwaga!