Targi Nieruchomości - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Targi Nieruchomości

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Gminy Kępno na jedynych w swoim rodzaju „Targach Nieruchomości, Przyjdź, kup i zamieszkaj na swoim”, które odbędą się w dniach 19-20 listopada w hali Orbita we Wrocławiu.

Podczas targów będzie można zapoznać się z nową ofertą inwestycyjną dostępną na rynku mieszkaniowym. Ponadto będzie można skorzystać z niedostępnych nigdzie indziej promocji i ofert specjalnych, uzyskać darmowe porady prawne i finansowe, niezbędne do bezproblemowego zakupu mieszkania czy domu.

Każdy odwiedzający targi otrzyma w cenie biletu specjalny katalog targowy, zawierający m. in.: porady i wskazówki jak bezpiecznie kupić dom lub mieszkanie, a także informator targowy, w którym znajdzie się m.in. plan stoisk, spis wystawców i program seminariów targowych. W czasie dwóch dni „nie zabraknie również ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

fiszki_wroclaw_1 fiszki_wroclaw_1

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Targi Nieruchomości