Sukces sportowy 2016 roku - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Sukces sportowy 2016 roku

18 stycznia 2017 r. minął termin nominowania kandydatów w plebiscycie na sukcesy sportowe osiągnięte w okresie 1.01.2016 – 31.12.2016 przez  zawodników lub drużyny z terenu Gminy Kępno.

Zgłoszeni kandydaci (wg kolejności zgłoszeń):

1. Wróbel Radosław (3 głosy)

2. Mazajczyk Magdalena (2 głosy)

3. Reprezentacja dziewcząt Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Kępnie (19 głosów)

4. Drużyna Juniorów Młodszych MUKS Marcinki Kępno (2 głosy)

5. Szczot Krzysztof (1 głos)

W terminie od 19 do 25 stycznia 2017 r. można głosować na wybranego spośród nominowanych kandydatów. Nie ma już możliwości nominowania nowych kandydatów. Głosowanie odbywa się poprzez oddanie głosu na wybrany sukces sportowy na stronie internetowej Organizatora: www.um.kepno.pl, a także za pośrednictwem kuponów dostępnych w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie. W głosowaniu można oddać tylko 1 głos.

Organizatorem plebiscytu jest Kępińska Rada Sportu oraz Urząd Miasta i Gminy w Kępnie. Nad prawidłowym przebiegiem plebiscytu czuwa powołana przez Organizatora Kapituła Plebiscytu w składzie: Anna Dulian, Paweł Falszewski, Krzysztof Godek. Szczegóły plebiscytu określa Regulamin „Sukces sportowy 2016”

Regulamin Plebiscytu

Link do formularza głosowania