Siłownia zewnętrzna w Olszowie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Siłownia zewnętrzna w Olszowie

Przy Szkole Podstawowej w Olszowie wykonana została siłownia zewnętrzna.

   Siłownia powstała dzięki zwycięstwu w Konkursie dla Gmin „Nestlé Porusza Polskę: Porusza swoją okolicę”. Zgłoszona przez Gminę Kepno lokalizacja w Olszowie, przy ul. Kryształowa 3, zdobyła w głosowaniu internetowym najwięcej głosów w Wielkopolsce, co zagwarantowało powstanie siłowni plenerowej właśnie w tym miejscu.

   Korzystać można z dziewięciu urządzeń. Są to poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitrek, twister + surfer z oznakowaniem informacyjnym. Całość opatrzona została tablicami instrukcyjnymi i tablicą z regulaminem siłowni zewnętrznej.

   Przypomnijmy, że w ogólnopolskim plebiscycie „Nestlé porusza Polskę” konkurowało ze sobą aż 710 lokalizacji w całej Polsce. Walczono o siłownię - każdym województwie powstać mogła tylko jedna w lokalizacji, która uzyskała najwięcej głosów.

silownia_Olszowa silownia_Olszowa
silownia_Olszowa1 silownia_Olszowa1 silownia_Olszowa2 silownia_Olszowa2 silownia_Olszowa3 silownia_Olszowa3 silownia_Olszowa4 silownia_Olszowa4 silownia_Olszowa5 silownia_Olszowa5 silownia_Olszowa6 silownia_Olszowa6 silownia_Olszowa7 silownia_Olszowa7 silownia_Olszowa8 silownia_Olszowa8
 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Siłownia zewnętrzna w Olszowie

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016