Siłownia zewnętrzna w Olszowie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Siłownia zewnętrzna w Olszowie

Przy Szkole Podstawowej w Olszowie wykonana została siłownia zewnętrzna.

Siłownia powstała dzięki zwycięstwu w Konkursie dla Gmin „Nestlé Porusza Polskę: Porusza swoją okolicę”. Zgłoszona przez Gminę Kepno lokalizacja w Olszowie, przy ul. Kryształowa 3, zdobyła w głosowaniu internetowym najwięcej głosów w Wielkopolsce, co zagwarantowało powstanie siłowni plenerowej właśnie w tym miejscu.

Korzystać można z dziewięciu urządzeń. Są to poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitrek, twister + surfer z oznakowaniem informacyjnym. Całość opatrzona została tablicami instrukcyjnymi i tablicą z regulaminem siłowni zewnętrznej.

Przypomnijmy, że w ogólnopolskim plebiscycie „Nestlé porusza Polskę” konkurowało ze sobą aż 710 lokalizacji w całej Polsce. Walczono o siłownię - każdym województwie powstać mogła tylko jedna w lokalizacji, która uzyskała najwięcej głosów.

silownia_Olszowa silownia_Olszowa

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Siłownia zewnętrzna w Olszowie