System Zastrzegania Kart - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
System Zastrzegania Kart

Odpowiadając na apel Związku Banków Polskich, promujemy bardzo ważną akcję, która może pomóc osobom zagrożonym utratą swoich oszczędności!

Z początkiem listopada ruszyła kampania informacyjna Systemu Zastrzegania Kart, (+48) 828 828 828. Ma ona na celu zwiększenie świadomości wśród posiadaczy kart bankowych funkcjonowania w Polsce jednolitego Systemu Zastrzegania Kart. Służyć ma także dalszej popularyzacji posługiwania się kartami i rozwojowi obrotu bezgotówkowego w Polsce. Kampania marketingowa toczy się w prasie, radiu i internecie. Towarzyszy jej kampania outdoorowa- i bankomatowa.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności System Zastrzegania Kart