Modernizacja i cyfryzacja kina „Sokolnia” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Modernizacja i cyfryzacja kina „Sokolnia”

Modernizacja i cyfryzacja kina „Sokolnia” współfinansowana jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Kępiński Ośrodek Kultury pozyskał z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej dwie dotacje na modernizację i cyfryzację kina „Sokolnia”. Dotacja na cyfryzację opiewa na 149.256,00 zł i obejmuje m.in. zakup projektora kinowego 4K. Całkowita wartość zadania to 298.513 zł. Natomiast na modernizację kina „Sokolnia” pozyskano kwotę 80.000,00 zł. Przedmiotem dofinansowania jest wykonanie instalacji wentylacyjnej i klimatyzacji oraz dostawa i montaż foteli kinowych. Całkowita wartość tego zadania to 328.677,30 zł.

Polski_Instytut_Sztuki_Filmowej Polski_Instytut_Sztuki_Filmowej

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Modernizacja i cyfryzacja kina „Sokolnia”