Warsztaty rewitalizacyjne - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Warsztaty rewitalizacyjne

Zapraszamy na warsztaty rewitalizacyjne z mieszkańcami

nowe-zestawienie-znakw-POPT-samorzd-kolorowe nowe-zestawienie-znakw-POPT-samorzd-kolorowe

Serdecznie zapraszamy na warsztaty rewitalizacyjne z mieszkańcami! W związku z prowadzonymi pracami w celu opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Kępno na lata 2017-2023 zaplanowano realizację trzech warsztatów:

• Warsztat rewitalizacyjny I. w dniu 1.03.2017 godz. 16.00 w sala sesji Urząd Miasta i Gminy w Kępnie ul. Ratuszowa 1 63-600 Kępno
  • Warsztat rewitalizacyjny II. w dniu 2.03.2017 godz. 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Osinach
  • Warsztat rewitalizacyjny III. w dniu 2.03.2017 godz. 19.00 w Szkole Podstawowej w Krążkowach.

Przed rozpoczęciem pracy ekspert prowadzący warsztat dokona wprowadzenia na temat procesu rewitalizacji. Układ warsztatu,  jego forma jak i zastosowane techniki będą miały na celu pozyskanie informacji do skonstruowania pogłębionej diagnozy społecznej w poszczególnych podobszarach rewitalizacyjnych. Wykorzystane zostaną techniki warsztatowe obejmujące pracę uczestników/mieszkańców w trzech obszarach: potencjały/zasoby  obszaru rewitalizacji; problemy/deficyty obszaru rewitalizacji oraz pomysły i projekty do realizacji w obszarze rewitalizacji.

Warsztaty poprowadzi ekspertka ds. partycypacji społecznej Pani Magdalena Popłońska–Kowalska reprezentująca firmę STREFAPLUS wykonującą na zlecenie gminy program rewitalizacji.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Warsztaty rewitalizacyjne