Turniej klubowy TAEKWONDO - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Turniej klubowy TAEKWONDO

W dniach 25-26 lutego 2017 roku klub Taekwondo z naszego miasta zorganizował turniej klubowy.

Na stracie stanęło 150 zawodników/czek z naszego klubu. Wspaniały doping rodziców i miła atmosfera w której odbywają się zawody. Przyczyniły się do wysokich wyników. Podczas dwóch dni turnieju odbyło się ponad 500 walk, Każdy uczestnik musiał stoczyć przynajmniej trzy walki. Odbyły się również techniki szybkościowe a także techniki specjalne. Klub przygotował dla wszystkich medale i dyplomy a dla najlepszych puchary. Warto przypomnieć że to już szóste zawody zorganizowane przez nasz klub.

Niedźwiedzie przeszły również kurs sędziowski. Zawody to nie odzowny element sztuk walki. Dlatego organizujemy turnieje klubowe i chętnie jeździmy po Polsce z naszymi zawodnikami.

Przed nami 11-12 marca POLISH OPEN CUP 2017 w Dzierżeniowie.

TAEKWONDO1 TAEKWONDO1 TAEKWONDO2 TAEKWONDO2 TAEKWONDO3 TAEKWONDO3 TAEKWONDO4 TAEKWONDO4 TAEKWONDO5 TAEKWONDO5 TAEKWONDO6 TAEKWONDO6

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Turniej klubowy TAEKWONDO