Polish Open Cap - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Polish Open Cap

11 marca 2017 r. odbył się Polish Open Cap w Dzierżoniowie. Nie mogło zabraknąć zawodników z kępińskiego klubu taekwon-do na tak ważnych zawodach.

Reprezentacja składała się z trzydziestu zawodników/czek.  W sumie na starcie turnieju stanęło 490 uczestników z 60 miast. Zawody nie zwykle udane dla naszego klubu ,który stanął na III miejscu podium

w klasyfikacji generalnej turnieju , wyprzedzając takie miasta jak Wrocław, Kraków, Warszawa. Najwięcej medali zdobyliśmy w walkach semi – contact  i  ligt – contact, warto wspomnieć że w walkach Fabian Lepsy wygrał z Mistrzem Świata z Londynu 2016 .Wspaniale zaprezentowali się również zdobywając medale; Aleksandra Polak, Magdalena Walczak, Stempin Nikodem, Borys Romanowski, Daria Talarek, Mieszko Bielski, Wiktoria Wąsala, Emilia Żłobińska, Jakub Kurzawa, który dodatkowo został najlepszym zawodnikiem w kategorii  młodzik.

Od września 2017 r. w naszym mieście rusza klasa mistrzowska ,,Niedźwiedź Premium".

Już w tym roku w czerwcu nasi zawodnicy zaprezentują się na Mistrzostwach Europy. Przed nami także Mistrzostwa Polski w Warszawie, a także turniej klubowy w czerwcu.

Zmylony_Taekwon_do_NIEDWIED_logo_kolor Zmylony_Taekwon_do_NIEDWIED_logo_kolor
PPtaekwondo1 PPtaekwondo1 PPtaekwondo2 PPtaekwondo2