KĘPIŃSKI KLUB TENISOWY - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
KĘPIŃSKI KLUB TENISOWY

Ruszyły pełną parą przygotowania do sezonu Kępińskiego Klubu Tenisowego. Zgodnie z decyzją Zarządu Klubu,  w tym roku klub będzie organizatorem wielu imprez tenisowych. Zorganizuje cykl turniejów  dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz mistrzostwa powiatu juniorów i juniorek w tenisie ziemnym. Rozgrywki te pragniemy rozpocząć już w maju na kortach otwartych.

Jako priorytetowe zadanie stawia sobie klub szkolenie dzieci i młodzieży w tenisie ziemnym. Po raz 10  klub rozpoczyna szkolenie cykliczne w tenisie ziemnym w czterech grupach wiekowych, chłopcy i dziewczęta 6-7 lat, 8-10 lat, 11-13 lat oraz 13-18 lat.  Zajęcia  będą odbywały się w grupach 8-10 osobowych od maja na kortach w Kępnie, Krążkowych oraz Osianch. Treniningi będą prowadzili doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy tenisa.

Jak mówi prezes Kępińskiego Klubu Tenisowego – Dawid Meler   szkolenie dzieci i młodzieży jest prowadzone cyklicznie, co roku, co powinno podnieść poziom oraz upowszechnić tenis ziemny na naszym terenie. Dodatkowo w dniach 03.-08  lipca klub będzie organizował półkolonie tenisowe. W programie pólkolonii oprócz zajęć  związanych z problematyką  uzależnień, dzieci będą doskonaliły swoje umiejętności z tenisa ziemnego, pływania, tańca oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wszystkie projekty są współfinansowane przez Gminę Kępno.

W związku z powyższym klub ogłasza nabór na projekty pt.”Cykliczne szkolenie dzieći i młodzieży w tenisie ziemnym” oraz „Pólkolonie sportowe z tenisem”

Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 604314141.

plakat_cykliczne_szkolenie_2017_zebranie plakat_cykliczne_szkolenie_2017_zebranie
szkoenie_tenis szkoenie_tenis
szkoenie_tenis1 szkoenie_tenis1