Bieg Uliczny - utrudnienia - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Bieg Uliczny - utrudnienia

Uwaga utrudnienia na drogach!!! Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kępnie, organizator: IV Kępińskiego Biegu Ulicznego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno informuje, że w dniu 1 maja  2017r. w godz. 11.30 – 14.00 wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym w Kępnie.

   Utrudnienia wystąpią na następujących ulicach:   Walki Młodych, Al. Marcinkowskiego, Broniewskiego, Wrocławska, Słoneczna, Wieniawskiego, Moniuszki, Nowowiejskiego,  Kokocińskiego, Chełmońskiego, Potworowskiego, Spółdzielcza,   Sikorskiego, Ks. Wawrzyniaka, Kościelna, Rynek,  ul. Szkolną, Staszica wybiegnięcie zawodników  na II pętlę tą samą trasą dalej po zakończeniu II pętli z Rynku ul. Warszawską, Lipową,  Al. Marcinkowskiego dalej Walki Młodych   powrót  na metę przy Hali  KOSiR.

   Policjanci z Komendy Powiatowej Policji, Organizator  przy pomocy  Straży  Miejskiej oraz OSP będą w wyznaczonych miejscach (skrzyżowań dróg) kierowali ruchem ulicznym, tak aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom biegu jak i publiczności.

   Poniżej mapa przedstawiająca ulice, które zostaną zamknięte na czas trwania Biegu.

   Za utrudnienia przepraszamy, zapraszając jednocześnie do oglądania  IV Kępińskiego Biegu Ulicznego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno  i dopingowania biegaczy podczas rywalizacji.

BIEG_MAJ_2017_Hunters BIEG_MAJ_2017_Hunters
Kpno_-_mapa_sytuacyjna Kpno_-_mapa_sytuacyjna
 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Bieg Uliczny - utrudnienia

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016