Zapraszamy na spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie ma zaszczyt zaprosić na spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską, czytelnikom znaną z powieści obyczajowych łączących sensację z romansem, takich jak „Bez przebaczenia”, „Zakład o miłość” czy trylogii „Zakręty losu”.

Pisarka jest laureatką wielu nagród, w tym konkursu na kryminalne opowieści z Dolnym Śląskiem w tle.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Biblioteki przy ul. Kościuszki 7 w piątek 12 maja o godz. 17:00.

spotkanie_autorskie_maj_2017 spotkanie_autorskie_maj_2017

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zapraszamy na spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską