Czwartki Lekkoatletyczne - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Czwartki Lekkoatletyczne

W dniu 30 maja 2017 r. (wtorek) o godzinie 9.30  na Stadionie Lekkoatletycznym  w Kępnie zostanie przeprowadzony Finał Miejski zawodów pn. “Czwartki Lekkoatletyczne”. W zawodach biorą udział uczniowie szkół podstawowych Gminy Kępno.

Gościem honorowym  zawodów będzie Joanna Linkiewicz - polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach sprinterskich,  mistrzyni Polski w biegu na 400m przez płotki, podwójna złota medalistka uniwersjady,  srebrna medalistka Mistrzostw Europy z 2016r., Olimpijka  Rio de Janeiro z 2016r. gdzie zajęła 10 miejsce w biegu płotkarskim.

Po finale miejskim   wyłoniona zostanie reprezentacja Gminy Kępno na Finał Ogólnopolski, który rozegranie zostanie w dniach 17-18 czerwca na stadionie AZS w Łodzi

czwartki_baner czwartki_baner

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Czwartki Lekkoatletyczne