XIX Rodzinny Rajd Rowerowy„Majówka" - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
XIX Rodzinny Rajd Rowerowy„Majówka"

Tegoroczny Rajd Rowerowy „Majówka” zorganizowany  przez Ognisko TKKF „Przemysław” w Kępnie odbył się 27 maja 2017 r.

Przebiegał trasą:  Kępno boisko TKKF – Grębanin Kolonia – Żurawiniec – Łęka Mroczeńska – Grębanin – Lisiny – Kępno, która  liczyła ok. 20 km.  Start  nastąpił o godz. 15.15. W imprezie udział wzięło 89 osób, wśród nich dzieci, młodzież oraz rodzice.

Po przyjeździe na metę organizatorzy przygotowali ciepłe kiełbaski z grilla, napoje chłodzące, pączki i słodycze.  Dzieciaki mogły brać udział w przygotowanych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych takich jak: rzuty ringo, rzuty podkową do celu, rzuty  woreczkami z grochem do kosza, strzały na bramkę kulkami „ jojo”.  Każdy z uczestników otrzymał nagrodę rzeczową lub upominek od organizatorów.

Rajd pilotował Pan Leszek Dąbrowski, a w przygotowaniu i  przeprowadzeniu imprezy pomagali  rodzice, opiekunowie i członkowie TKKF. Impreza została dofinansowana ze środków Gminy Kępno.

majowka_TKKF1 majowka_TKKF1
majowka_TKKF2 majowka_TKKF2 majowka_TKKF3 majowka_TKKF3 majowka_TKKF4 majowka_TKKF4 majowka_TKKF5 majowka_TKKF5

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności XIX Rodzinny Rajd Rowerowy„Majówka"