Badania w ramach kampanii „Bliscy sercu” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Badania w ramach kampanii „Bliscy sercu”

W czwartek, 8 czerwca w godzinach 9:00 – 18:00 przed Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kępnie (ul. Walki Młodych 9) można bezpłatnie przebadać się pod kątem kardiologicznym w mobilnym centrum badawczym - Cardiobusie. Badania prowadzone są w ramach kampanii „Bliscy Sercu”.

W ramach kampanii „Bliscy Sercu” od 15 maja do 22 czerwca w godzinach 9:00 – 18:00 można bezpłatnie przebadać się pod kątem kardiologicznym w mobilnym centrum badawczym.

Obecny na miejscu lekarz opracuje dla każdego pacjenta indywidualne zalecenia dalszego postępowania.

Badania wykonywane są od 18 roku życia.

Trasę Cardiobusa oraz przydatne informacje z zakresu profilaktyki chorób kardiologicznych można znaleźć na stronie www.bliscysercu.pl.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Badania w ramach kampanii „Bliscy sercu”